Чернігівський обласний центр народної творчостіГоловна » Народна творчість » Народні промисли » Образотворче мистецтво

Декоративно-прикладне і образотворче мистецтво
Декоративно-прикладне і образотворче мистецтво на Чернігівщині розвивається значними темпами і набуває все більшої популярності серед населення області та України в цілому.
Майстри Чернігівщини представляють мистецтво нашого краю не лише на території нашого краю, але й далеко за його межами, презентуючи його на високому рівні на міжнародних заходах.
Робота майстрів декоративно-прикладного мистецтва та самодіяльних художників посідала й продовжує посідати важливу роль у естетичному вихованні населення, адже митці відроджують, збагачують, поширюють традиції українського народу, передають свій досвід наступним покоління, про що говорить кількість художніх промислів в області і в Україні в цілому, поповнення традиційних видів мистецтва новими і сучасними.
Майстри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва – це ті люди, які зберігають, примножують, розвивають, звеличують і підносять на новий рівень культуру нашого народу і зокрема Чернігівського краю.
Завдяки народному мистецтву люди долучаються до історії свого народу, знайомляться з його традиціями, продовжують і поширюють культурні надбання Чернігівщини.
Категорія: Образотворче мистецтво | Додав: Maysheff (05-Грудня-2015)
Переглядів: 3482 | Рейтинг: 3.8/10 |
Всього коментарів: 0
avatar

Переклад

Інформація

Пошук

Форма входу

Вітаю Вас Гість

Логін:
Пароль:

Фестивалі

фестиваль "Поліське Коло"
фестиваль "Київська Русь"
фестиваль "Київська Русь"

Статистика

О.Майшев © 2020 | Чернігівський обласний центр народної творчості.