Основні культурно-мистецькі заходи

СІЧЕНЬ

  • Участь у проведенні Різдвяно-новорічних свят
  • Участь у проведенні заходу, присвяченому Дню Соборності України
  • Участь у проведенні заходу, присвяченому Міжнародному Дню пам’яті жертв Голокосту
  • Участь у проведенні заходу, присвяченому 101-річчю Дня пам’яті героїв Крут
  • Участь у проведенні урочистого зібрання «Чернігівське

земляцтво»

-Участь у підготовці та проведенні зимового фольклорного фестивалю «Коза»

-Участь у проведенні ІІI Чернігівського Обласного ярмарку «Сало-2019»

-Майстер-класи від керівників відділу розвитку народних ремесел та художніх промислів (Обласний центр народної творчості)

-Прийом та опрацювання текстових звітів про роботу районів і міст області за жанрами та напрямками діяльності за 2018рік

Підтвердження звання «Народний» фольклорно-етнографічного колективу «Пряля» керівник Іван Решотько Олишівського будинку культури

 

ЛЮТИЙ

-Участь у заходах приурочених Дню вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

-Участь у заході, присвяченому вшануванню Дню Героїв Небесної Сотні

-Участь у заході, присвяченому Дню Добровольця

-Участь у заході приуроченому вшануванню Героїв Дебальцево

-Участь у проведенні Міжнародного мистецького фестивалю «Мистецькі барви» м. Прилуки

-Участь у проведенні зустрічі у Крутах Потягу Єднання України «Труханівська Січ»

-Екскурсії до виставкової зали відділу розвитку народних ремесел та художніх промислів за участю майстрів та осіб з обмеженими вадами

 

БЕРЕЗЕНЬ

-Участь у заході, присвяченому Міжнародному жіночому Дню (Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир)

-Участь у літературно-мистецькому заході вшанування 205-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка біля пам’ятника Великому Кобзарю

-Участь у підготовці та відзначенні 76-х роковин Корюківської трагедії

-Участь у заході, присвяченому подіям Української революції
1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників

-Підготовка до участі керівників студій відділу розвитку народних ремесел та художніх промислів у Всеукраїнському «Фестивалі писанок 2019» та «Великодньому ярмарку» у м.Києві

-Участь у всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва «Нове покоління»

-Участь у обласному конкурсі «Молоді таланти Чернігова»

-Флеш-моб з презентацією творчих робіт у вигляді розмальовки писанок на Великдень

Підтвердження звання «Народний»

  • Народний аматорський хор ветеранів районного БК,
  • Народний аматорський фольклорно-обрядовий ансамбль «Криниці» Бахмацького сільського БК,
  • Народний аматорський хоровий колектив Красилівського сільського БК,
  • Народний аматорський фольклорно-обрядовий ансамбль Пісківського сільського БК,
  • Народний аматорський фольклорно-обрядовий ансамбль «Козацька душа» Батуринського міського БК.
  • Народний театр народної естради «Млин» КЗ «Варвинський БК»

Присвоєння звання «Народний»

- Ансамбль народної пісні «Рідні наспіви» Бахмацького Будинку культури

Підтвердження звання «Зразковий»

Танцювальний колектив «Лілея» Мринського будинку культури

КВІТЕНЬ

- Участь у заходах присвячених Дню Чорнобильської трагедії

-Участь у підготовці та проведенні патріотичного культурно –мистецького заходу «Перший батальйон Чернігівщини

-Участь у заході присвяченому вшануванню пам’яті мирних жителів 1941-1943рр. у м.Чернігові

-І, ІІ обласний відбірковий тур VІI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. П.Вірського

-Участь у заході до Дня пам’яті жертв геноциду вірмен

-Участь та проведення Всеукраїнської наради директорів Обласних центрів народної творчості

Підтвердження звання «Народний аматорський» колективам м.Прилуки;

- Народний аматорський театр «Рампа» Прилуцького міського Будинку культури, керівник заслужений працівник культури України Анатолій Іванович Кизим;

- Народний аматорський фольклорний ансамбль «Калина» Прилуцького міського Будинку культури, керівник Марія Іванівна Петренко;

- Народний аматорський фольклорний колектив «Горлиця» Прилуцького міського Будинку культури, керівник Вікторія Олексіївна Лемещенко;

- Колектив комік-студія «Чорне і Біле» Комунальний заклад «Коропський будинок культури» Коропської селищної ради;

- Народний аматорський хоровий колектив»Журавка» будинок культури с.Озеряни, Варвинського району, Чернігівської області;

- Народний аматорський ВІА будинок культури Варвинського району, Чернігівської області

Підтвердження звання «Зразковий аматорський»

- Зразкова вокальна студія «Натхнення» Прилуцької школи мистецтв, керівник заслужений працівник культури України Надія Федорівна Ратинська

- Зразковий аматорський хореографічний колектив «Веселка» будинок культури Варвинського району, Чернігівської області

ТРАВЕНЬ

- Участь у заходах з нагоди Дня памяті та примирення 74- річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

-Участь у заході присвяченому Дню пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

-Участь у заходах присвячених Дню Європи

-Участь у заході присвяченому Дню памяті жертв політичних репресій

-Проведення майстер-класів керівників студій обласного центру народної творчості присвяченому Всесвітньому Дню вишиванки

-Відкритий фестиваль-конкурс «Свято народного майстра»

-Підготовка та проведення ІІI Обласного фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Терпсихора об’єднує таланти»

-Підготовка та проведення Обласного дитячого фестивалю-конкурсу декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Мистецький погляд»

Підтвердження звання «Народний» Сновської ОТГ

-Народний аматорський хор «Спадщина», керівник Ніна Володимирівна Квятковська;

-Народний аматорський камерний хор «Ренесанс», керівник Наталія Миколаївна Вітушко;

-Народний аматорський оркестр духових інструментів, керівник Леонід Іванович Рибальченко;

-Народний аматорський оркестр народних інструментів, керівник Тамара Іванівна Гребенюк;

-Народний аматорський театральний колектив «Муза», керівник Лідія Андріївна Легеза;

-Народний аматорський вокальний ансамбль української пісні «Калина» чоловік, керівник Оксана Анатоліівна Бондаревська;

-Народний хоровий колектив Бобровицького районного будинку культури;

-Народний жіночий вокальний ансамбль «Купальська квітка» Бобровицького районного будинку культури;

-Народний аматорський хореографічний колектив «Ярославна» Бобровицького районного будинку культури;

-Народний аматорський драматичний колектив «Пілігрим» Бобровицького районного будинку культури;

Підтвердження звання «Зразковий»

-Дитячий зразковий танцювальний колектив «Ягідки, керівник Світлана Миколаївна Горбатович;

-Дитячий зразковий вокальний ансамбль «Світлячок, керівник Ольга Михайлівна Сенченко;

Присвоєння звання «Народний»

-Фольклорна група «Калинове намисто» Бобровицького районного будинку культури

 

ЧЕРВЕНЬ

 

-Участь у заходах присвячених Міжнародному Дню захисту дітей та проведення майстер-класів з народних промислів

-Участь у проведенні екологічного фестивалі «Життя в стилі ЕКО»

-Участь у Всеукраїнському літературно-мистецькому святі «Нетлінне слово»

-Підготовка та проведення IX Обласного фольклорного фестивалю-конкурсу ім. В.Полевика (с. Займище Щорського району)

-Участь у підготовці та проведенні фестивалю БатуринФест «Шабля»

-Участь у проведенні VI Всеукраїнському фестивалі «Відродження українського села, його духовності і культури»

-Участь у фестивалі «Територія активної молоді» (територія комплексу «Голубі озера» Ріпкинського району)

-Проведення майстрів-класів від керівників відділу розвитку народних ремесел та художніх промислів в літніх дитячих таборах

-Участь у відзначенні Дня Конституції України

-Проведення I Обласного фестивалю «Народної гри та іграшки»

Підтвердження звання «Народний аматорський»

Народний аматорський духовий оркестр Коропського СБК

ЛИПЕНЬ

-Проведення Міжнародного молодіжного фестивалю-конкурсу «Свято Івана Купала на Голубих озерах» (с.Олешня Ріпкинського району)

CЕРПЕНЬ

 

-Участь у заході, присвяченому Дню Державного Прапора України

-Участь у заході, присвяченому Дню незалежності України

-Участь у підготовці та проведенні ХI Відкритого фестивалю традиційної словянської культури та бойових єдиноборств «Київська Русь» (смт. Любеч)

-Участь у підготовці Урочистих заходів та святкового концерту з нагоди 28- ї річниці незалежності України

-Участь у підготовці та проведенні ХІV Міжнародного фольклорного фестивалю національних культур «Поліське коло»

Присвоєння звання «Зразковий»

-Цирковий колектив «Феєрія» Фесківської філії КЗ «Менський будинок культури», керівник Марина Редько.

ВЕРЕСЕНЬ

 

-Участь у заході присвяченому 126-ї річниці від дня народження О.П.Довженка (м.Сосниця)

-Участь у підготовці та проведенні Всеукраїнського літературно-мистецькому святі «Качанівські музи»

-Участь у підготовці та проведенні Обласного фестивалю «Свято молока»

-Участь у підготовці та проведенні ІV Міжнародного історичного фестивалю

-Участь в урочистих заходах присвячених святкуванню Дня Чернігова – «Виставка майстрів Чернігівського краю»;

-Участь у підготовці та проведенні Бізнес-фесту «Разом до успіху» присвяченого до Дня підприємця

-Участь у підготовці та проведенні ІІI Обласного фестивалю української пісні і танцю ім. Г.Г.Вірьовки «Співоче поле» в смт Березне Менського району

-День відкритих дверей Обласного центру народної творчості відділу розвитку народних ремесел та художніх промислів

Підтвердження звання «Народний аматорський»

Народний аматорський фольклорно-обрядовий ансамбль «Козацька душа» керівник Віктор Огієвський Батуринська міська рада

 

ЖОВТЕНЬ

 

-Участь у підготовці та проведенні заходів з нагоди Дня захисника України. Участь у підготовці та проведенні заходів з нагоди Дня українського козацтва

-І регіональний тур Всеукраїнського фестивалю осіб з обмеженими можливостями «Барви життя» (м.Чернігів)

-ІІІ регіональний тур VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу українського танцю ім. П.Вірського (м.Київ)

-Прийняття документації на конкурс по премії Василя Полевика

Підтвердження звання «Народний» Куликівький район

-Народний аматорський хор «Льонок»

-Народний аматорський ансамбль народної пісні «Веселинка»

-Народний аматорський фольклорний колектив «Оберіг»

-Народний аматорський ансамбль танцю «Льонок»

-Нарородний аматорський оркестр народних інструментів Новгород-Сіверського районного будинку культури, керівник Скрипченко Олександр Олександрович

-Нородний аматорський хор «Зорецвіт» Новгород-Сіверського районного будинку культури, керівник Іван Іванович Антоневич

-Народний аматорський духовий оркестр Новгород-Сіверського районного будинку культури, керівник Валерій Григорович Хроколов

 

ЛИСТОПАД

 

-Участь у заході з нагоди святкування Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва (виставка та майстер-класи майстрів відділу розвитку народних ремесел та художніх промислів)

-Участь у підготовці та проведенні заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи

-Участь у підготовці та проведенні заходів з нагоди Дня пам’яті жертв голодомору

-Участь у підготовці та проведенні Відкритого фестивалю-конкурсу естрадно-циркового мистецтва «Сіверська феєрія»

Підтвердження звання «Народний аматорський»

-Народний аматорський хоровий колектив «Калиновий цвіт»;

-Народний хоровий колектив Ічнянського РБК;

-Народна кіностудія «Заспів» Ічнянського РБК;

-Народний театр Ічнянського РБК;

-Народна аматорська капела бандуристів Бахмацького БК;

-Народний аматорський духовий оркестр Бахмацького БК;

-Народний аматорський ВІА «Ритми часу» Бахмацького БК

-Народний аматорський гурт «Собор» Бахмацького БК;

-Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Гориицвіт» КЗ «Варвинський БК» Варвинської селищної ради;

-Народний аматорський духовий оркестр КЗ«Варвинський БК» Варвинської селищної ради;

-Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Мрія» Гнідинцівський сільський будинок культури Варвинського району;

-Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Берегиня» Озерянський сільський будинок культури Варвинського району;

-Народний аматорський ансамбль української пісні «Антонівчанка» Будинок культури с.Антонівка, Варвинського району, Чернігівської області

Присвоєння звання «Народний»

-Чоловічий вокальний ансамбль «Варин» КЗ«Варвинський БК» Варвинської селищної ради;

-Народний жіночий вокальний аматорський ансамбль «Любисток» Прогресівського СБК;

-Народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Вербиченька» Вовчківського СБК

Підтвердження звання «Зразковий»

-Дитячий «Зразковий» ансамбль «Веселі ложкарі» Дмитрівського БК

 

ГРУДЕНЬ

 

-Участь у підготовці Всеукраїнського фестивалю «Барви життя» для осіб з обмеженими фізичними можливостями;

-Участь у заході з нагоди Дня Збройних сил України;

-Участь у проведенні дитячих програм до Дня Святого Миколая,

Новорічних свят;

-Засідання комісії та обрання переможця конкурсу по премії Василя Полевика;

Підтвердження звання «Народний»

-Народний фольклорний ансамбль «Берегиня» Липівського СК Талалаївської селищної ради

Підтвердження звання «Зразковий аматорський»

-Зразкова вокальна студія «Натхнення» Прилуцької школи мистецтв, керівник заслужений працівник культури України Надія Федорівна Ратинська

 

Виставкова діяльність

 

СІЧЕНЬ

-Підготовка та проведення різдвяних майстер-класів для дітей ( відділ розвитку народних ремесел та художніх промислів).

-Прийом письмових звітів міст та районів області про роботу у 2018 році по декоративно-прикладному та образотворчому мистецтву.

-Узагальнення та поповнення «Бази даних майстрів Чернігівської області».

-Підготовка письмового звіту про роботу майстрів декоративно-прикладного мистецтва та художників Чернігівської області у 2018 році.

-Підготовка та проведення виставки в рамках урочистого зібрання товариства «Чернігівське земляцтво» (м.Київ)

 

ЛЮТИЙ

-Підготовка та організація участі майстрів Чернігівщини у святі «Масляна» (м.Чернігів).

-Підготовка та проведення виставки «Художнє дереворізблення Чернігівщини»

 

БЕРЕЗЕНЬ

-Майстер-класи (відділ розвитку народних ремесел та художніх промислів) до Міжнародного жіночого дня.

-Участь студійців (відділу розвитку народних ремесел та художніх промислів) в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-прикладного і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

-Підготовка та проведення виставки Чернігівська мотанка

 

КВІТЕНЬ

-Участь учнів студій у всеукраїнському конкурсі «Таланти багатодітної родини».

 

ТРАВЕНЬ

-Підготовка та проведення Відкритого фестивалю-конкурсу «Свято народного майстра» (м.Чернігів).

-Підготовка та проведення виставки-ярмарку в рамках літературно-мистецького свята «Нетлінне слово» (м.Новгород-Сіверський).

-Підготовка та проведення виставок-ярмарок в рамках святкових заходів до відкриття туристичного сезону (м.Чернігів).

•-Звітна виставка керівників та учнів студій (відділу розвитку народних ремесел та художніх промислів)

 

ЧЕРВЕНЬ

-Підготовка та проведення виставки-ярмарку в рамках фестивалю «Відродження села, його духовності і культури» (с.Піски Бахмацького району).

-Підготовка та проведення виставки-ярмарку в рамках обласного фольклорного фестивалю-конкурсу ім. В.Полевика (с.Займище Щорського району)

-Підготовка та проведення виставки-ярмарку в рамках Обласного козацького свята (м.Батурин Бахмацького району).

 

ЛИПЕНЬ

-Підготовка та проведення виставки-ярмарки в рамках Молодіжного наметового містечка «ТАМ – територія активної молоді» (с.Олешня Ріпкинського району);

-Підготовка та проведення виставки-ярмарки в рамках Міжнародного молодіжного фестивалю «Івана Купала на Голубих озерах» (с.Олешня Ріпкинського району).

-Підготовка та проведення виставки в рамках республіканського свята «Александрія збирає друзів» (Могильовська обл. Республіка Білорусь)

 

СЕРПЕНЬ

-Підготовка та проведення Міжнародного відкритого фестивалю традиційного слов'янського мистецтва та бойових єдиноборств «Київська Русь» (смт.Любеч Ріпкинського району).

-Підготовка та проведення святкових заходів до Дня Незалежності України, Міжнародного фольклорного фестивалю національних культур «Поліське коло» (м.Чернігів).

 

ВЕРЕСЕНЬ

-Організація та проведення виставково-ярмаркових заходів в рамках святкувань до Дня міста Чернігова (м.Чернігів).

-Організація та проведення виставково-ярмаркових заходів до Всесвітнього дня туризму в Україні (м.Чернігів).

-Організація та проведення виставково-ярмаркових заходів в рамках фестивалю «Бізнес-фест» (м.Чернігів).

-Організація та проведення виставки-ярмарки в рамках Всеукраїнського літературно-мистецького свята «Седнівська осінь» (с.Седнів Чернігівського району)

 

ЖОВТЕНЬ

-Організація та проведення виставково-ярмаркових заходів в рамках «Свята молока» (м.Чернігів)

-Підготовка та проведення виставково-ярмаркових заходів в рамках святкувань до Свята Покрови Пресвятої Богородиці (м.Чернігів)

 

ЛИСТОПАД

-Участь у Національній виставці «Український сувенір» (м.Київ).

 

ГРУДЕНЬ

-Підготовка та організація новорічних виставок-ярмарків та майстер-класів для дітей у відділі розвитку народних ремесел та художніх промислів. Поточна діяльність.

 

 Клубна справа

-Проведення Всеукраїнської наради директорів Обласних центрів народної творчості

Квітень 2019р

Проведення виїзних засідань ради директорів районних міських будинків культури. Обмін досвідом

Квітень. Грудень

Семінар тренінг з новітніх та комп’ютерних технологій

Січень

                   Семінар - практикум з дереворізблення та витинанки

Лютий

Семінар - практикум з вишивки та мотанки

Березень

 Семінар для фотомитців, працівників закладів культури

Травень

Семінар - практикум для керівників фольклорних, вокально-хорових та інструментальних колективів області

Жовтень

Практичний семінар для керівників хореографічних колективів

Червень

Семінар - практикум з лозоплетіння, соломки та рогози

Жовтень

Семінар - практикум з гончарства та кераміки

Листопад

Проблемно - цільовий семінар національно-культурних товариств м. Ніжина (6 товариств)

Грудень

Надання комплексної виїзної методичної допомоги закладам культури області

(Протягом року)

 

 

 

 

 

Переклад

Інформація

Календар

«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Пошук

>

Форма входу

Вітаю Вас Гість

Логін:
Пароль:

Фестивалі

фестиваль "Поліське Коло"
фестиваль "Київська Русь"
фестиваль "Київська Русь"

Культурний простір

Вітаємо!

Сьогодні: День Народження:
EnriqueWoupt(35)
Вітаємо!

Статистика

О.Майшев © 2019 | Чернігівський обласний центр народної творчості.