Одним з головних напрямків роботи органів влади та місцевого самоврядування на сучасному етапі є національно-патріотичне виховання молоді. З цією метою у серпні 2016 року було створено Кіно-культурний мистецький центр з національно-патріотичного виховання як структурний підрозділ комунального закладу «Обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв» Чернігівської обласної ради.

Сьогодні тут проходять кінопокази, різнопланові фестивалі, мистецькі акції, патріотичні концерти, концерти-пам’яті, семінари з патріотичного виховання, тренінги, презентації літературних проектів та проектів реабілітації ветеранів АТО, творчі зустрічі, наукові читання, заходи патріотичного виховання за участі учасників АТО, родин загиблих воїнів, круглі столи, засідання громадських організацій, майстер-класи, виставки художників, фотохудожників, майстрів декоративно-прикладного мистецтва Чернігівщини, тематичні виставки, створюються відеоролики, документальні фільми, працює театральна студія, майданчик креативної творчої молоді.

Кіно-культурний мистецький центр з національно-патріотичного виховання активно співпрацює з Інститутом національної пам’яті, Чорнобильським культурно-інформаційним центром, громадською організацією «Єдина родина Чернігівщини», Координаційною радою з національно-патріотичного виховання, Координаційною радою при ОДА, службою в справах ветеранів АТО, Платформою громадського суспільства Україна - ЄС, іншими громадськими організаціями, благодійними фондами та творчими спілками.
В роботі використовується напрацювання методистів з народної творчості обласного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв.

Планується створення книг «Історія рідного краю», «Мистецтво рідного краю», «Література рідного краю».

Адреса: м. Чернігів, вулиця Магістратська,3
тел. (0462)77-48-96

Завідувач кіно-культурним мистецьким центром з національно-патріотичного виховання дітей та молоді - Антошин Вадим Леонідович.

Переклад

Інформація

Календар

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

ПошукФорма входу

Вітаю Вас Гість

Логін:
Пароль:

Фестивалі

фестиваль "Поліське Коло"
фестиваль "Київська Русь"
фестиваль "Київська Русь"

Культурний простір

Вітаємо!

Сьогодні: іменинників немає

Статистика

О.Майшев © 2017 | Чернігівський обласний Методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв.