ЮНЕСКО починає здійснення ініціатив щодо підтримки культури та культурної спадщини, оскільки мільярди людей в усьому світі звертаються саме до культурних надбань задля подолання соціальної ізоляції під час кризи COVID-19.
«Глобальний характер кризи COVID-19 - це заклик до міжнародного співтовариства реінвестувати кошти в міжнародне співробітництво і міжурядовий діалог»,
- заявила Генеральний директор ЮНЕСКО Одре Азуле.
«ЮНЕСКО прагне вести глобальну дискусію про те, як найкращим чином підтримати культурні установи під час пандемії COVID-19 і по її закінченні, і забезпечити, щоб кожен мав доступ до спадщини і культури, які пов'язують нас з нашої людяністю».
У четвер ЮНЕСКО розпочала глобальну кампанію в соціальних мережах, #ShareOurHe ...Читати далі »
Ми повинні пам’ятати ці події заради торжества справедливості і перемоги добра над злом.
Пам'ять – це не тільки данина минулого, Пам'ять – це основа майбутнього. Вона не дає нам забути сторінки історії. Саме вона змушує нас винести найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторювались. З жодною нацією! Ніколи і ніде!
В ці квітневі, сонячні дні стались найстрашніші події в новітній вірменській історії. В середині ХІХ століття вірменський народ був розділений між двома імперіями: Російською та Османською. Вірмени були освіченішими, інтелігентнішими, багатшими, знали іноземні мови, мали неабиякі комерційні здібності та зв’язки за кордоном і, як результат, маючи 10% населення Османської імперії, контролювали дві третини імпорту і половин ...Читати далі »