Чернігівський обласний центр народної творчостіГоловна » Народна творчість » Театральний жанр » Художнє читання

Виприцький Микола Іванович
Виприцький Микола Іванович , народився в 1954 р., закінчив Ніжинське культурно-освітнє училище. Працював кіномеханіком в Калиновицькому СБК, художнім керівником Варвинського РБК, помічником бурильника капремонту НГДУ, довгий час працює в електроцеху НГДУ ВАТ «Укрнафта».
Микола Іванович багатогранна, творча, обдарована особистість.
Він ніколи не втрачав зв’язку з художньою самодіяльністю, яку б посаду не займав. Він володар приємного баритона, вміє грати на баяні, трубі, є учасником вокального ансамблю «Джерело» та чоловічого вокального квартету Варвинського РБК.
Виприцький Микола Іванович є актором народного аматорського театру народної естради Варвинського РБК з моменту його заснування. Він часто виконує роль ведучого у масових заходах, які проводяться у районному будинку культури.
Виприцький М.І. – майстер художнього слова.
Репертуар читця складають твори українських письменників гумористів: П.Глазового, І.Сочивця, С.Реп*яха, місцевого автора Миколи Клименка. Проте Микола Іванович не лише наділений чудовим почуттям гумору( і як чудовий актор комедійного амплуа), він включає до свого репертуару поетичні твори, літературні композиції українських поетів та письменників. У 2010 році Микола Іванович виступив на звітному концерті Варвинського району "У слові й пісні ожива безсмертна слава Перемоги" з вражаючою літературно-музичною композицією "Йшов солдат", яка в його виконанні стала справжньою емоційною і виразною моно-виставою про долю солдата Великої Вітчизняної Війни.
В діючому репертуарі Миколи Виприцького твори: Т.Шевченко «І мертвим, і живим…», «Перебендя».
Літературно-музична композиція «Йшов солдат», Б.Олійник «Де ти хмелю», М.Клименко -Гумор, С.Реп’ях «Налякав», «Огірки», І.Гежало «Інтерв’ю», П.Глазовий «Тарас Бульба в Києві», «Про мистецтво шароварне».
Щороку у м.Ворзель проходить Всеукраїнський фестиваль художньої самодіяльності ВАТ «Укрнафта». М.І.Виприцький його активний учасник у жанрі художнього слова. І ще жодного разу не повертався з фестивалю без нагород. В колекції Миколи Івановича дипломи фестивалю І-ІІІ ступенів, грамоти, сувеніри. 2010 рік особливо знаковий для читця, адже він став Лауреатом премії «Оплески» фонду культури Федерації профспілок України ( Березень 2010).
Категорія: Художнє читання | Додав: Irina (18-Листопада-2010)
Переглядів: 924 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
avatar

Переклад

Інформація

Пошук

Форма входу

Вітаю Вас Гість

Логін:
Пароль:

Фестивалі

фестиваль "Поліське Коло"
фестиваль "Київська Русь"
фестиваль "Київська Русь"

Статистика

О.Майшев © 2020 | Чернігівський обласний центр народної творчості.