Чернігівський обласний центр народної творчостіГоловна » Народна творчість » Театральний жанр » Театри народної естради

Народна аматорська комік-студія "Чорне і Біле" Коропського районного будинку культури
У 2012 році було присвоєно звання «народний аматорський колектив» комік-студії «Чорне і Біле» Коропського РБК. На протязі 6 років успішно керує колективом всебічно обдарована людина, талановитий письменник – гуморист, композитор, художник, методист РБК В’ячеслав Балакін. Цей колектив спеціалізується на створенні та виконанні гумористичних і сатиричних мініатюр (скетчів, інтермедій) музичного і театрального жанру. У репертуарі колективу в основному гумористичні, сатиричні та пародійні твори самого В. Балакіна, а також його колег на місцеву тематику: М.Комар «Життя-буття», В.Городня «Диверсія», В.Балакін п’єса «Таможня», мініатюри «Домашні тварини», «Кризовий момент», «Зарплата в Манхеттенському БК», «Французька родина на Вишеньківських просторах», В.Балакін та Н. Поліщук «Гуляли весілля», В.Балакін та В. Плющ «Особливості Мезенського національного парку», В.Балакін та Л. Ткаченко «Мемуари гумористів» та «Шкільне життя». Кожного року на День гумору комік-студія показує нову яскраву гумористичну програму з незмінним аншлагом глядацької зали. Також колектив бере активну участь у щорічному традиційному «Миколаївському ярмарку».
Заснуванню комік-студії «Чорне і біле» передував початок розвитку комічного жанру в РБК з 1991 року. Це були першоквітневі гумористичні програми. З початку двохтисячних років сценарії програм почали накопичувати побільше авторських номерів, які переважно були засновані на місцевому матеріалі. На момент створення комік-студії в 2007 році авторськими були майже всі складові гумористичних шоу-програм. Колектив «Чорного і білого» з року в рік намагається вдосконалювати як свій репертуар, так і сценічну майстерність, використовувати нові, цікаві форми і методи креації мініатюр гумористичного напрямку.
В 2012 році колектив комік-студії «Чорне і біле» приймав активну участь майже у всіх заходах гумористичного, тематичного і загально-розважального формату. Комік-студією були створені та виконані стартові та фінальні пісні-пародії на шоу-програмах: «Коропські зірки», «Любов з 31-го погляду», «Жінка року»; професійних святкових програмах присвячених Дню медпрацівника, Дню соціального працівника, Дню міліції. Крім цього на цих та подібних заходах було показано декілька авторських мініатюр на відповідну тематику. Три авторські інтермедії було виконано на площі селища під час святкування Дня молоді. На творчий звіт аматорів району «Чорне і біле» презентувало нову музичну мініатюру «Райони, квартали» на місцеву тематику. Колектив також приймав участь у виїзних проектах зі змішаною програмою, які проходили в селах: Тарасівка, Сохачі, Покошичі, а також в м. Чернігові та м. Новгород-Сіверському.
Творчим звітом колективу комік-студії традиційно став День гумору – 1 квітня з програмою «Коропські вулички», в якій артисти в різних жанрах (театралізованій та музичній мініатюрі, пародії на ансамбль народних інструментів, пантомімі, скетчі) в сатирично-гумористичній формі зробили півторагодинний екскурс по всіх сферах життя району. Ця програма і була представлена на розсуд комісії, щодо призначення колективу звання «народний аматорський».
Діючий репертуар: авторські мініатюри: «Французька сім’я», «Выйду ночью в поле с Лунём», «Уно-моменто», «Секс і Люда», «Мезинський парк» ,«Герби», «Зарплата в Манхеттенському БК», Пародії на «зірок», «Свадьба», «Інтерни», «Актуалки-запевалки - 2012», «Узбекські музики», «Староцвіти», «Вуличні бої», «Коропський цирк», «Сім’я Чорноротенків», «Чоловіча розмова», «Привітання РДА», «Тірольські гості», танцювальні пародійні номери та ін..
Категорія: Театри народної естради | Додав: Irina (12-Березня-2012)
Переглядів: 1354 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
avatar

Переклад

Інформація

Пошук

Форма входу

Вітаю Вас Гість

Логін:
Пароль:

Фестивалі

фестиваль "Поліське Коло"
фестиваль "Київська Русь"
фестиваль "Київська Русь"

Статистика

О.Майшев © 2020 | Чернігівський обласний центр народної творчості.