Головна » Народна творчість » Хореографічний жанр

У розділі матеріалів: 2
Показано матеріалів: 1-2

Все більшої популярності набуває хореографічне мистецтво в нашій області, як і взагалі на Україні.
Цей жанр з кожними роком поширюється і завдяки багатьом телевізійним проектам. Якщо раніше танцювали переважно діти, то тепер і їх батьки об’єднуються в танцювальні групи. В районних центрах і містах області покращується рівень виконавської майстерності, кількість нових колективів, фестивалів-конкурсів з хореографії.
Найкращі колективи області тисячі разів демонстрували свою виконавську та професійну майстерність на сценах рідних міст були постійними учасниками різноманітних конкурсів та фестивалів, обласних та державних мистецьких заходів, міжнародних фестивалів та конкурсів.
Народна хореографія | Переглядів: 3370 | Додав: Maysheff | Дата: 07-Червня-2017 | Коментарі (0)

Відомий в Україні і далеко за її межами зразковий спортивно-цирковий колектив «Фієста» відзначив 15-річчя від дня створення. Кожен заклад має свою візитну картку, за якою його пізнають. Безсумнівно, вже багато років поспіль Менський район і навіть область має яскраву, творчу, веселу і життєдайну візитівку, ймення якої і саме співзвучне святу – «Фієста». Вона уже переросла «дитинство», успішно подолала «перехідний вік» і входить у золоту пору «юності». І хоча 15 років з точки зору історії – це тільки миттєвість, та для дитячого об’єднання – це вже солідний вік. За плечима – дні і ночі кропіткої роботи, тернистий шлях до визнання, безліч справді феєричних виступів, десятки талановитих вихованців, сотні нагород, премій і дипломів, цікаві гастролі і враження. А попереду – ще більше. На чолі колективу – завжди юна, весела, життєрадісна, креативна і талановита Анжела Цигипа, яка впевнено веде свій колектив до зіркових висот.
Циркове мистецтво | Переглядів: 2614 | Додав: Irina | Дата: 14-Березня-2012 | Коментарі (0)

Переклад

Інформація

ПошукФорма входу

Вітаю Вас Гість

Логін:
Пароль:

Фестивалі

фестиваль "Поліське Коло"
фестиваль "Київська Русь"
фестиваль "Київська Русь"

Культурний простір

Вітаємо!

Сьогодні: День Народження:
Robertjek(39), JohnnieEneli(33), KeithTup(33), AlenaEmugs(39), Jerrytub(35)
Вітаємо!

Статистика

О.Майшев © 2019 | Чернігівський обласний центр народної творчості.