Чернігівський обласний центр народної творчості



Головна » 2021 » Червень » 22 » Відбувася Х Обласний фольклорний фестиваль-конкурс імені Василя Полевика. Правда в онлайн режімі
Відбувася Х Обласний фольклорний фестиваль-конкурс імені Василя Полевика. Правда в онлайн режімі
10:26
Цьогоріч до участі долучень 36 аматорського колектівів області. Переможцями журі признал:
Гран Прі - Номінація: Фольклорні колективи
Народний аматорського фольклорний ансамбль «Сіверяні» КП «Міський палац культури імені В`ячеслава Радченка» Чернігівської міської ради, керівник, лауреат обласної премії ім. В. Полевика Ольга Коцур.
Номінація: Дитячі колективи
І місце - Зразковий вокальний ансамбль «Світлячок» Сновського БК, керівник лауреат обласної премії імені В. Полевика Ольга Сенченко.
Номінація: Фольклорні колективи
І місце - Народний аматорського фольклорний колектив «Оберіг» Смолянська БК Олішівської селіщної заради, керівник Микола Янушкевич.
І місце - Народний аматорського фольклорний колектив «Криниці» Сосницького БК, керівник заслужений працівник культури України, лауреат обласної премії ім. В.Полевіка Ганна Кузьменко.
ІІ місце - Фольклорний гурт «Глибока криниця» Олішівського Будинку культури, керівник Ніна Назаренко.
ІІ місце - Фольклорний ансамбль «Перевесло» Михайло-Коцюбинського Будинку культури, керівник Раїса Василенко.
ІІІ місце - Народний аматорського фольклорно-обрядовий ансамбль «Берегиня» Пісківського Будинку культури, керівник Віра Мельник.
ІІІ місце - Фольклорний колектив «Веселка» Центру культури и дозвілля Ічнянської міської ради, керівник Ігор Васильченко.
ІІІ місце - Фольклорний ансамбль «Берегиня» Камського СК Сновської ТГ, керівник Світлана Вовчок.
ІІІ місце - Народний аматорського фольклорно-етнографічний ансамбль «Пряля» Олішівського БК Олішівської селіщної заради, керівник Іван Решотько.
ІІІ місце - Фольклорний колектив «Калина» Радомська Будинку культури, керівник Валентина Карпенко Іванівна.
ІІІ місце - Народний аматорського фольклорний колектив «Молодички» Мринського Будинку культури, керівник Надія Мариненко.
Номінація: Хорові колективи
І місце - Народний аматорського хор ветеранів КЗ «Бахмацький Будинок культури» Бахмацької міської ради, керівник Валентина Остапенко.
І місце - Народний аматорського хоровий колектив «Спадщина» Сновського БК, керівник Оксана Бондаревська.
І місце - Народний аматорського хоровий колектив «Барвінок» Пісківського СБК, КЗ «Іванівський центральний будинок культури» _Іванівської сільської ради керівник Марія Волкова.
І місце - Народний аматорського хор Віхвостівської філії КЗ «Тупічівській сільський будинок культури Тупічівської сільської ради, керівник Віра Зеленова.
ІІ місце - Народний аматорського хоровий колектив «Осіннє золото» КЗ «Менський Будинок культури» відділу культури Менської міської ради, керівник Олександр Лукаш.
Номінація: Дорослі обрядові колективи
І місце - Народний аматорського фольклорно етнографічний ансамбль «Вербиченька» Вовчківського СБК Кіптівської сільської теріторіальної громади, керівник Ірина Ткаченко.
ІІІ місце - Народний аматорського фольклорно-обрядовий ансамбль «Криниці» Будинку культури с. Бахмач Антоніна Цибань.
Номінація: Ансамблі народної пісні
І місце - Ансамбль народної пісні «Рідні наспіви» КЗ «Бахмацький будинок культури» Бахмацької міської ради, керівник Оксана Андрійко.
І місце - Ансамбль української народної пісні «Співоче намисто» КЗ «Варвинський будинок культури» Варвінської селіщної керівник Катерина Держілова.
І місце - Народний ансамбль української пісні «Полісяночка Малодівіцького будинку народної творчості Малодівіцької селіщної заради, керівник Валентина Тонкаль.
І місце - Народний аматорського ансамбль української пісні «Калина» Сновського БК, керівник Оксана Бондаревська.
І місце - Ансамбль української пісні «Джерело» Холмінського міського будинку культури, керівник Тетяна Головій.
І місце - Народний аматорського ансамбль народної пісні «Березневі роси» Козелецького БК, Керівники Світлана Самко та Іван Седень Петрович.
ІІ місце - Народний аматорського вокальний ансамбль народної пісні «Душі криниця» Лосінівського селищна Будинку культури, керівник Василь Боровик.
ІІ місце - Народний аматорського ансамбль української пісні «Кралечка» Бобровицького міського Будинку культури Бобровіцької ОТГ, керівник Тетяна Пасєчнік.
ІІ місце - Народний аматорського ансамбль української народної пісні «Горлиця» Носівського МБК, керівник Лариса Баклан Степанівна.
ІІ місце - Народний аматорського ансамбль української пісні «Лілея» Корюківського міського Будинку культури Корюківської міської ради, керівник Валентина Харченко.
ІІ місце - Жіночий вокальний ансамбль української пісні «Мелодія» КЗ «Менський Будинок культури» відділу культури Менської міської ради, керівник заслужений працівник культури України Олексій Бакута.
ІІ місце - Ансамбль української пісні «Боровлянє» Новоборовіцького СБК Сновської ТГ, керівник Наталія Трач.
ІІІ місце - Народний аматорського ансамбль народної пісні «Полісяні» Будинку культури с. Курінь, керівник Олександр Ільченко.
ІІІ місце - Народний аматорського гурт «Собор» комунального закладу «Бахмацький Будинок культури» Бахмацької міської ради, керівник Євген Фостій.
ІІІ місце - Народний аматорського вокальний ансамбль «Забава» КЗ «Міський будинок культури» Городнянської міської ради, керівник Сергій Тимошенко Миколайович.
ІІІ місце - Вокальний ансамбль «Вишиваночка» Жукотківського Будинку культури М.Коцюбінської селіщної заради, керівник Ігор Маніше.
ІІІ місце - Народний аматорського жіночий вокальний ансамбль «Любисток» Прогресівського СБК Кіптівської сільської ради, керівник заслужений артист України Микола Збарацькій.


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.




Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 116 | Додав: lena | Теги: феcтиваль | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
avatar

Переклад

Інформація

Календар

«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Пошук

Форма входу

Вітаю Вас Гість

Логін:
Пароль:

Фестивалі

фестиваль "Поліське Коло"
фестиваль "Київська Русь"
фестиваль "Київська Русь"

Статистика

О.Майшев © 2021 | Чернігівський обласний центр народної творчості.