Головна » Файли » Інноваційні форми роботи

Створимо дітям атмосферу щастя, любові, розуміння…


21-Травня-2010, 16:35
Наближається найперше, найяскравіше і найжаданіше свято для діточок під час літніх канікул – Міжнародний День захисту дітей.Його було проголошено в 1949 році на Московській сесії Міжнародної демократичної федерації жінок, а в 1959 році Генеральна Асамблея ООН прийняла декларацію прав дитини. В Україні документ набув чинності з вересня 1991 року. В цей день весело і гамірно не тільки біля районних та міських будинків культури. Розмаїттям дитячих костюмів, кульок, квітів, посмішок - пестріють всі парки, поляни, майданчики в кожному селі, навіть, хуторі нашої області. Дуже великий досвід проведення дитячого театралізованого свята мають всі без винятку фахівці культури, а в співдружності з зацікавленими службами, освітянами, волонтерами, спонсорами – дійства завжди високопрофесійні, неперевершені. Всі організатори переймаються метою розширити знання дітей про це свято (адже, підростаюче покоління, дійсно, потребує захисту – про це свідчить неприваблива статистика), акцентувати увагу на проблемах дитинства усієї планети, формувати патріотичні почуття, взаєморозуміння, та взаємоповаги серед людей в усьому світі.
Шановні колеги!

В кого обмаль сценарного та репертуарного матеріалу для проведення конкурсно-розважальних, ігрових, концертних програм для діточок, звертайтесь, будь ласка, до обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв у відділ культурно-дозвіллєвої діяльності та інформаційно-методичного забезпечення, або до місцевих бібліотек, де є багатий метеріал в літніх номерах таких друкованих видань:
«Позакласний час», «Шкільний світ», «Все для вчителя», «Последний звонок», «Педсовет-плюс», “Сценарии и репертуар», «Поем, танцуем и рисуем», «Открытый урок: методики, сценарии, примеры», «Не журись».

Шановні фанати своєї справи, відтворювачі та примножувачі безцінних духовних скарбів нашого народу, зі святами вас! Святої Трійці та Днем захисту діточок!
Таланту, працьовитості, завзятості від вас не відбереш, а тому - фантазії, неординарних творчих рішень, креативних ідей і доброго здоров'я для їх втілення! Справжньої райської насолоди від своєї праці, а для артиста-організатора – це задоволені обличчя глядачів та учасників. Терпіння і відповідних заробітних плат!


Матеріал підготувала
провідний методист по роботі
з дітьми і молоддю
Борщенко П.І.
Категорія: Інноваційні форми роботи | Додав: Irina | Теги: культурно-масова робота з дітьми і
Переглядів: 928 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
avatar

Переклад

Інформація

ПошукФорма входу

Вітаю Вас Гість

Логін:
Пароль:

Фестивалі

фестиваль "Поліське Коло"
фестиваль "Київська Русь"
фестиваль "Київська Русь"

Культурний простір

Посилання

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Чернігівська ОДА
Чернігівська облрада
Чернігівська міська рада

Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА
Музеї Чернігівщини
Чернігівський музей-заповідник М.М.Коцюбинського
веб-портал "Європейська Україна"
новини "Чернігівський Формат"

Вітаємо!

Сьогодні: іменинників немає

Статистика


Rambler's Top100

О.Майшев © 2018 | Чернігівський обласний Чернігівський обласний центр народної творчості.