Головна » Файли » Друковна продукція

"Лялечка, або Купальська одісея": поема-казка


18-Жовтня-2010, 15:59
Арзамасова-Калина Л.В. Лялечка, або Купальська одісея: поема-казка. Чернігів: Деснянська правда, 2009.- 71 с.
До юних читачів і дбайливих батьків!

Казка "Лялечка, або Купальська одіссея" поведе Придесенням у мандри - і ви дізнаєтесь про ті часи, коли Десна була Дівицею, про її любов до юнаків-велетнів Борисфена і Ярила, заглибитесь у підводний світ річки.

Спасо-Преображенський собор на Чернігівському Валу повідає, що він бачив і що чув за свою майже тисячолітню історію. Ви подружитесь із сестрами - 13-річною Лялечкою і 10-річною Лесею, з ними знайдете чарівний цвіт папороті якраз на Купальське свято, коли енергія Сонця і Землі сягає свого апогею.
Переймаючись клопотами Десни-ріки, зрозумієте: природа довколо нас, тобто довкілля, і особливо річки, що дають питну воду, потребують нашого шанобливого до них ставлення. Вболівайте за свій рідний край і бережіть його!
Дія відбувається на свято Івана Купала через п'ять років після Чорнобильської трагедії.
Книга розрахована на широкий загал читачів, адресується дітям і юнацтву, а також дбайливим, розважливим батькам, які навчають малечу і підлітків любити зелений світ, небайдужі до проблем, що пов'язані з екологією, і дбають про формування моральних цінностей на християнських засадах.
З повагою - автор

Слово про автора

АРЗАМАСОВА Лариса Володимирівна -
людина двох професій: журналіст і педагог, ветеран молодіжної газети "Гарт", ветеран народної освіти, пройшла шлях від учителя до директора школи. Вищу освіту одержала у Львівському державному університеті ім.Івана Франка. Публікувалась у багатьох укра¬їнських виданнях, зокрема, журналах "Україна", "Однокласник", автор численних нари¬сів про людей, народжених Поліссям, видатних військових діячів, героїв Другої світової війни, народних артистів, статей на літературно-мистецькі теми, а також на теми, що пов'язані з вихованням дітей і юнацтва на християнських цінностях.
Поема-казка "Лялечка, або Купальська одіссея" - данина любові до тихої, зваб¬ливо-журливої Десни-ріки, на берегах якої минає наше дитинство, збігають літа молодії; водночас це і туга за кришталево-чистою рікою, вірною подругою і порадницею на шля¬хах життєвих, яку ми, люди, так необачно зраджуємо, нехтуючи законами природи, за¬буваючи подеколи, що завше в рідній хаті нам вода святая - мати.
"Річці в пояс уклонися, зачерпни води в десницю - це твоє здоров'я й сила, з нею ти повік щасливий!" - пам'ятаймо цей заповіт дідів наших.
Категорія: Друковна продукція | Додав: Irina | Теги: збірка пісень для дітей, купальські пісні
Переглядів: 1311 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
avatar

Переклад

Інформація

ПошукФорма входу

Вітаю Вас Гість

Логін:
Пароль:

Фестивалі

фестиваль "Поліське Коло"
фестиваль "Київська Русь"
фестиваль "Київська Русь"

Культурний простір

Посилання

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Чернігівська ОДА
Чернігівська облрада
Чернігівська міська рада

Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА
Музеї Чернігівщини
Чернігівський музей-заповідник М.М.Коцюбинського
веб-портал "Європейська Україна"
новини "Чернігівський Формат"

Вітаємо!

Сьогодні: День Народження:
MichaelTob(36)
Вітаємо!

Статистика


Rambler's Top100

О.Майшев © 2018 | Чернігівський обласний центр народної творчості.