Громадська організація "Оберіг-Чернігів "
(керівник – Алла Василівна Матюшенко) розпочала своє існування з січня 1993р. як любительське об’єднання міської творчої інтелігенції. Автором його створення була тодішній директор Обласного центру української народної творчості Е.М.Чеканова. В 2003р. клуб здобув статус громадського осередку. Своєю метою Клуб творчої інтелігенції "Оберіг-Чернігів" вбачає активізацію та підтримку культурної активності населення нашого міста, культурно-мистецьке просвітництво, сприяння творчий самореалізації членів клубу.
Робота клубу досить різноманітна: це і зустрічі з цікавими людьми, музичні і поетичні вечори, виставки, що представляють розмаїття творчих захоплень учасників «Оберігу»: живопис, художня фотографія декоративно-прикладне мистецтво. Спільно з обласним художнім музеєм клуб започаткував культурно-мистецький проект «Музичні зустрічі в клубі».

Чернігівська міська громадська організація Центр культурних традицій «Етнос»
(керівник – Ірина Василівна Дерейчук) займається вивченням та популяризацією культурних традицій народів світу: свят, народних обрядів, етнічних ритуалів, чайних церемоній тощо.
Організація заснована в 2006 році.
У 2009 році при Центрі створено арт-групу «Татвас» (керівник Інна Адруг) , де приділяється увага хореографії, пластиці, боді-арту, створенню ексклюзивних сценічних костюмів, фаер-шоу.
Центр культурних традицій «Етнос» проводить майстер-класи, творчі зустрічі,
етно - вечірки, практичне знайомство з чайною культурою народів світу, а також є постійним учасником фестивалів «Поліське коло» та «Київська Русь».
Адреса сторінки Центру «Етнос» в Інтернеті

Чернігівське міське громадське об’єднання інвалідів «ШАНС»
(керівник – Світлана Віталіївна Федорова). Дата заснування - 2000 рік.
Нині організація опікується 320 інвалідами різного віку, серед яких 128 дітей.
Мета створення організації: сприяння практичному здійсненню власних, загальних, державних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, які спрямовані на вирішення питань соціального захисту людей з особливими потребами; забезпечення їх духовного і культурного розвитку; соціально-трудової та психологічної реабілітації інвалідів, залучення їх до спорту та громадської діяльності.
На базі ЧМГОІ «Шанс» працюють безкоштовно: консультативно-правовий пункт з питань захисту прав осіб з особливими потребами; психологічна служба; інформаційно-комп’ютерний центр з використанням Internet; творча майстерня для дітей інвалідів (гурток образотворчого мистецтва, гурток вишивки, гурток витинанки, макраме, гурток декоративно прикладного мистецтва; гурток плетіння); вокальна студія та колектив художньої самодіяльності дітей інвалідів та молоді з особливими потребами; інтегрована театральна студія , метою якої є соціальна реабілітація інвалідів; організація сімейних свят, дитячих ранків, молодіжних акцій, клуб знайомств для молодих інвалідів «Спілкування»; культурно-просвітницько-оздоровчий клуб для людей похилого віку «Оптиміст»; працює програма пошуку вакансій по працевлаштуванню молоді з особливими потребами; безкоштовний пункт прокату реабілітаційного обладнання та допоміжних засобів пересування; клубна робота за інтересами.
Колектив ЧМГОІ «Шанс» за час діяльності приймав участь у різних конкурсах,
фестивалях, акціях та заходах та був нагородженій багатьма подяками та грамотами міського, обласного та всеукраїнського рівнів.
У 2007 році – керівник організації голова правління ЧМГОІ «Шанс» Федорова Світлана Віталіївна за громадську роботу та особистий внесок в розбудову громадянського суспільства України отримала державну нагороду – орден княгині Ольги.

Чернігівська обласна благодійна організація «Аратта»
(керівник – Вікторія Олексіївна Філатова).
Дата заснування: 11.06.98
Мета організації: сприяння практичному здійсненню власних, загальних, державних,
регіональних, місцевих та міжнародних програм, які спрямовані на покращення соціально-економічного стану сім’ї, підтримка материнства, захист прав людини, забезпечення здорового розвитку дітей та їх виховання на засадах гуманізму, вирішення питань соціальної підтримки дітей-сиріт та інвалідів, які виховуються в родинах, дитячих домах та школах-інтернатах.

В «Аратті» активно та успішно працюють близько 70 волонтерів
Працює 11 гуртків та клубів за інтересами театральний, «Умілі руки», з вивчення англійської мови, підготовки до школи та інші.
www.aratta.iatp.org.ua

Заклад Охорони здоров’я «Реабілітаційний Центр «Відродження»
(керівник – Василь Іванович Пасічник)
Перших пацієнтів Центр прийняв у червні 1998 року.
Група лікарів-педіатрів, психологів і педагогів розробила концепцію і програму реабілітації дітей-інвалідів, адаптації та інтеграції їх у суспільство шляхом проведення медичних, педагогічних, психологічних і соціальних заходів.
Проект реалізований за сприяння закордонних благодійних організацій при активній підтримці органів місцевої влади.
Сьогодні проходять реабілітацію діти від народження до 16 років, біля 150 дітей з Чернігівської області - щоденно. В курс реабілітації включені заходи з арт-терапії, які спрямовані на розвиток загальних можливостей дітей і їх творчих здібностей.

Переклад

Інформація

Календар

«  Січень 2020  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Пошук

>

Форма входу

Вітаю Вас Гість

Логін:
Пароль:

Фестивалі

фестиваль "Поліське Коло"
фестиваль "Київська Русь"
фестиваль "Київська Русь"

Культурний простір

Посилання

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Чернігівська ОДА
Чернігівська облрада
Чернігівська міська рада

Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА
Музеї Чернігівщини
Чернігівський музей-заповідник М.М.Коцюбинського
веб-портал "Європейська Україна"
новини "Чернігівський Формат"

Вітаємо!

Сьогодні: іменинників немає

Статистика


Rambler's Top100

О.Майшев © 2020 | Чернігівський обласний центр народної творчості.