Головна » Народна творчість » Музичний жанр » Оркестри, капели та ансамблі

Народний аматорський оркестр народних інструментів Прилуцького міського Будинку культури
Оркестр народних інструментів було створено в 1961 році. Присвоєно почесне звання Народного аматорського оркестру народних інструментів у 1989 році. Керівник колективу – Бірюзов Анатолій Іванович. Має Диплом ІІ ступеня фестивалю народної творчості «Софіївські зорі».
Народний оркестр народних інструментів протягом всього свого існування виховує любов до музики, та «живого» звучання інструменту. Приймає участь у культурно-масових заходах міста, обласних та республіканських концертних програмах та фестивалях.
У 2004 році оркестр нагороджено грамотою за високу виконавську майстерність виявлену у творчому звіті «Квітчаймо талантами Чернігівщину рідну» (м. Чернігів). Протягом 2008 року оркестр брав участь в обласному звіті м. Прилук «Барвисті джерела Чернігівського краю», де підтвердив своє звання, та в Фольклорному святі «Воздвижинська пісенна коловерть» в рамках І Міжнародного Воздвижинського ярмарку.
Учасники постійно вдосконалюють техніку гри на народних інструментах. В репертуарі оркестру - твори вітчизняних авторів на тематику українських пісень та кращі зразки класики оркестрового мистецтва.
Категорія: Оркестри, капели та ансамблі | Додав: Maysheff (26-Квітня-2009)
Переглядів: 1008 | Теги: оркестр народних інструментів | Рейтинг: 4.0/1 |
Всього коментарів: 0
avatar

Переклад

Інформація

Пошук

>

Форма входу

Вітаю Вас Гість

Логін:
Пароль:

Фестивалі

фестиваль "Поліське Коло"
фестиваль "Київська Русь"
фестиваль "Київська Русь"

Культурний простір

Вітаємо!

Сьогодні: День Народження:
ksenia111(33), Edwardsax(43), Williamkn(36), Barrywab(38)
Вітаємо!

Статистика

О.Майшев © 2019 | Чернігівський обласний центр народної творчості.