Головна » 2018 » Червень » 22 » Оголошено переможців обласного дитячого фестивалю -конкурсу декоративно – прикладного та образотворчого мистецтва «Мистецький погляд»
Оголошено переможців обласного дитячого фестивалю -конкурсу декоративно – прикладного та образотворчого мистецтва «Мистецький погляд»
16:00
Згідно планів роботи КЗ «Обласний центр народної творчості» ЧОР, в травні місяці відбувся обласний дитячий фестиваль-конкурс декоративно-образотворчого мистецтва «Мистецький погляд».
Мета фестивалю-конкурсу:
Залучення дітей та молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті, сприяння реалізації творчих задумів учасників, художньо-естетичне та виховання дітей та молоді, підтримка та розвиток декоративно-ужиткового, образотворчого мистецтва. Підтримка талановитих дітей та молоді в реалізації творчого потенціалу

Головними завданнями фестивалю- конкурсу є :
• Популяризація народного декоративно-прикладного мистецтва;
• Популяризація образотворчого мистецтва, вдосконалення художньої майстерності.
• Знайомство юних майстрів з творчістю однолітків, педагогів з досвідом колег, пошук нових творчих контактів;
• Формування художньо-образного та аналітично-чуттєвого сприйняття явищ;
• Вивчення творчості вітчизняних та світових митців.
Фестиваль-конкурс декоратино-прикладного мистецтва був відкритий для юних авторів - вихованці дошкільних, середніх загальноосвітніх, та спеціалізованих навчальних закладів, школярі і учні студій, гуртків, центрів позашкільної роботи, а також творчих об’єднань дітей і молоді (юніорів), дитячих художніх шкіл, коледжів,та інших творчих об'єднань дітей та молоді. Виставка творчих робіт працювала понад місяць в відділі розвитку народних ремесел та художніх промислів КЗ «Обласний центр народної творчості» ЧОР.
Журі визначило переможців обласного дитячого фестивалю-конкурсу декоративно-образотворчого мистецтва «Мистецький погляд», а саме:
Молодша вікова категорія (5-8 років)1-місце:

1. Суклад Валерія-7р.,Ждан Юлія-8 р. «Чарівна квітка» (ДПМ) КЗ «Обласний центр народної творчості»ЧОР (керівник студії «Художня обробка шкіри»Войстрикова Н.М.);
2. Седячко Микита-7р. «Родовид»(ДПМ) КЗ «Обласний центр народної творчості»ЧОР, (керівник студії «Художній розпис» Ваценко М.В.)
3. Лугіна Поліна-7р. «Чернігівський богатир» (Образотворче мистецтво) М.Коцюбинська школа мистецтв, викладач Пильцова Н.В.
4. Мельниченко Аріна-7р. «Смачненьки груші у Марусі» (Образотворче мистецтво) М.Коцюбинська школа мистецтв, викладач Пильцова Н.В.
5. Добровольська Єва-8р. «Маленька помічниця» (Образотворче мистецтво) Студія образотворчого мистецтва «Палітра» ЗЗСО №19

Середня вікова категорія (9-11 років) 1місце:

6. Музика Вадим-11р. «Співучий півень» (ДПМ) КЗ «Обласний центр народної творчості»ЧОР, керівник студії Янков С.Т.
7. Косюк Софія-10р. «На казковій галявині» (ДПМ) Остерський будинок творчості дітей та юнацтва гурток «Сонечко», керівник Щербань Г.Г.
8. Хоменко Валерія-11р. «Райдужний птах» (Образотворче мистецтво) Чернігівський палац дітей та юнацтва, керівник гуртка Єфіц О.В.
9. Довганюк Анна-10р. «Мальви» (Образотворче мистецтво) Чернігівський палац дітей та юнацтва, керівник гуртка Єфіц О.В.

Старша вікова категорія (12-16 років) 1 місце:

10. Сіра Ірина-13р. «Сонячні писанки» (ДПМ) КЗ «Обласний центр народної творчості» ЧОР, керівник студії «Художній розпис» Ваценко М.В.
11. Савоста Віталій-14р. «Кухоль» (ДПМ) КЗ «Обласний центр народної творчості»ЧОР, керівник студії «Дереворізблення» Каменецький А.Г.
12. Онищенко Анастасія-12р.,кольє «Квіткова галявина» (ДПМ) КЗ «Обласний центр народної творчості»ЧОР, керівник студії «Художня обробка металу» Дикаренко В.В.
13. Кошова Анна-14р. «Під покровом» (ДПМ) Остерський будинок творчості дітей та юнацтва гурток «Фантазія плюс», керівник Ковченко С.П.
14. Горіла Анастасія-16 р. «Хатинка на краю села» (ДПМ) Остерський будинок творчості дітей та юнацтва, гурток «Фантазія плюс», керівник Ковченко С.П.
15. Пінчук Марія-13-р. «Зима на узліссі» (Образотворче мистецтво) Куликівський кентр позашкільної освіти, керівник гуртка Качкарда Г.О.
16. Качкарда Вікторія-16 р. «Леся Українка» (Образотворче мистецтво) Куликівський центр позашкільної освіти, керівник гуртка Качкарда Г.О.
17. Гончарова Світлана-13р. «Розквитай мій рідний край» (Образотворче мистецтво) М.Коцюбинська школа мистецтв, викладач Пильцова Н.В.
18. Хвостенко Катерина-14р. Гердан «Краса Полісся» (ДПМ) Чернігівський палац дітей та юнацтва, керівник гуртка Патук Ю.В.
19. Книр Ірина-13р. «Рости моє деревце з міцного коріння» (ДПМ) Чернігівський палац дітей та юнацтва, керівник гуртка Патук Ю.В.
20. Головенова Анастасія -12р. «Тихий Деснянський куточок» (Образотворче мистецтво) Чернігівський палац дітей та юнацтва, керівник гуртка Єфіц О.В.

Переможці обласного дитячого фестивалю-конкурсу декоративно-образотворчого мистецтва «Мистецький погляд» були нагороджені дипломами.









QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.




Категорія: Фестивалі | Переглядів: 36 | Додав: lena | Теги: «Мистецький погляд» | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
avatar

Переклад

Інформація

Календар

«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Пошук



Форма входу

Вітаю Вас Гість

Логін:
Пароль:

Фестивалі

фестиваль "Поліське Коло"
фестиваль "Київська Русь"
фестиваль "Київська Русь"

Культурний простір

Вітаємо!

Сьогодні: День Народження:
Psix(23)
Вітаємо!

Статистика

О.Майшев © 2018 | Чернігівський обласний Чернігівський обласний центр народної творчості.