Головна » 2018 » Лютий » 27 » III регіональний молодіжний конкурс національно-патріотичного мистецтва «KOZAK-FEST»
III регіональний молодіжний конкурс національно-патріотичного мистецтва «KOZAK-FEST»
12:07
23 лютого 2018 року в Бобровицькому РБК відбувся III регіональний молодіжний конкурс національно-патріотичного мистецтва «KOZAK-FEST», в якому прийняла участь талановита молодь міста та Бобровицького, Козелецькогго, Носівського, Ніжинського районів.
Конкурсні виступи учасників відбувались в наступних номінаціях:
вокал, хореографія, музичний та розмовний жанри. Вікова категорія – від 12 до 30 років.
Конкурс оцінювало професійне журі:
Голова журі – начальник відділу культури і туризму Бобровицької РДА – М.Герасименко;
Заслужений працівник культури України, керівник народного аматорського хорового колективу РБК, методист РБК – К.Калініченко;
Завідувач відділення практичної підготовки студентів, викладач хорових дисциплін комунального вищого навчального закладу «Ніжинський коледж культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради – М.Остапко;
Керівник народного аматорського драматичного колективу «Пілігрим», методист РБК – Н.Пилипчук;
Методист по роботі з дітьми та молоді РБК – О.Сєргєйчик;
Викладач хореографічних дисциплін комунального вищого навчального закладу «Ніжинський коледж культури і мистецтв ім.. М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради – Н. Євтушенко;
Голова циклової комісії по баяну та акордеону комунального вищого навчального закладу «Ніжинський коледж культури і мистецтв ім.М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради – В.Саєнко;
Начальник відділу культури Носівської міської ради – Л.Антонович;
Аккомпоніатор Бобровицького РБК – М.Лобода.
З 28 учасників перемогу вибороли:
Гран-прі та приз глядацьких симпатій– Перепелиця Аліна, с.Свидовець, Бобровицького району, номінація – вокал;
I місце – Народний аматорській танцювальний колектив РБК «Ярославна» (доросла група) м. Бобровиця, номінація – хореографія;
II місце – Ярошевська Аліна, м.Бобровиця, номінація – вокал;
Клюйко Олександра, м.Бобровиця, номінація – вокал;
вокальний дует «Веснянка», с. Ярославка, Бобровицького району,
номінація – вокал;
III місце – Гніда Анастасія, смт. Козелець, номінація – вокал;
тріо бандуристів, с.Бригінці, Бобровицького району,
номінація – музичний жанр;
Кисіль Надія, с. Липів Ріг, Ніжинського району,
номінація – розмовний жанр;
фольклорне тріо «Меліса», м.Носівка, номінація – вокал;
Народний аматорський танцювальний колектив РБК
«Ярославна»,(старша група), м.Бобровиця, номінація –
хореографія.
Переможці отримали грамоти лауреатів та цінні подарунки, всі інші учасники були нагороджені дипломами за участь, керівники отримали подяки. Та найбільша нагорода – це бурхливі оплески вдячних глядачів, якими була переповнена зала.

Категорія: Бобровиця | Переглядів: 162 | Додав: lena | Теги: Бобровиця Чернігівщина мистецька | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
avatar

Переклад

Інформація

Календар

«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Пошук



Форма входу

Вітаю Вас Гість

Логін:
Пароль:

Фестивалі

фестиваль "Поліське Коло"
фестиваль "Київська Русь"
фестиваль "Київська Русь"

Культурний простір

Вітаємо!

Сьогодні: іменинників немає

Статистика

О.Майшев © 2018 | Чернігівський обласний центр народної творчості.