Головна » Народна творчість » Театральний жанр » Театри народної естради

Народний аматорський колектив народної естради «Колос» Срібнянського районного Будинку культури.
Колектив було створено у 1968 році, у 1977 році – отримав почесне звання
«народний аматорський». Остання дата підтвердження звання – 2011 рік.
З 2003 року «Колос» очолює Стародубцева Світлана Олексіївна. Освіта – середня спеціальна – Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М. Заньковецької, 2002 р. З метою забезпечення культурного обслуговування населення району, безпосередньо, у виробничих сферах, в 1968 році при районному Будинку культури була створена агітаційно-художня бригада «Колос» до складу якої входило 14 осіб.

Внаслідок систематичної наполегливої та багаторічної діяльності колектив дуже швидко завоював загальне визнання серед жителів району. А справжнім визнанням творчого підходу до роботи колективу став його успішний виступ на ІІІ турі першого Всесоюзного фестивалю народної творчості трудящих, де АХБ «Колос» була удостоєна звання Лауреата фестивалю та нагороджена Великою золотою медаллю.
В березні 1977 року агітбригада «Колос» брала участь у показових виступах агітаційно-художніх колективів країни лауреатів Всесоюзного фестивалю в м. Уфа, після чого постановою колегії Міністерства культури УРСР від 13 квітня 1977 року Срібнянській агітаційно-художній бригаді «Колос» РБК, за високу виконавську майстерність було присвоєне звання «народної аматорської». Окрилений високою оцінкою своєї праці колектив ще з більшою відданістю виконує свою роботу: бере участь в усіх районних заходах, обласних оглядах художньої самодіяльності.
В березні 2007 року колектив приймав участь у творчому звіті колективів художньої самодіяльності Срібнянського району «Дивоцвіти зачарованої Чернігівщини» з програмою «Прийшла весна у нашу гостину – на Україну», за що отримав високу оцінку професійного журі.
Народний аматорський колектив народної естради «Колос» налічує 19 чоловік. Протягом всіх років існування працює над вдосконаленням роботи щодо культурного обслуговування населення району. З концертами – вітаннями колектив постійно виступає до професійних свят працівників соціальної сфери, сільського господарства, медиків, людей похилого віку, дня енергетика, календарних свят.
В репертуарі колективу театралізовані програми, літературно - музичні вечори та обрядові дійства : урочисті проводи до Збройних Сил України « Служи, служи, сину, вірно Україні», «В гостях у казки» - новорічна вистава, театралізоване обрядове дійство на тему новорічних щедрівок «Маланка ходить, Василечка водить», театралізоване свято «Воздвиженський ярмарок гуля» , «Пливи, пливи вінок за водою»( Купальське дійство), «Душі людської доброта», «Ми будемо довго пам’ятати і вам забути не дамо»( до Дня Перемоги), конкурсно – розважальна програма « Навіщо клад, коли в свекрухи з невісткою лад».
Супутником колективу народної естради «Колос» є дитячий колектив «Кедр», що працює при районному будинку школярів.
Категорія: Театри народної естради | Додав: Irina (21-Квітня-2010)
Переглядів: 1110 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 1
avatar
1 Irina • 16:14, 21-Квітня-2010
hands
avatar

Переклад

Інформація

Пошук

>

Форма входу

Вітаю Вас Гість

Логін:
Пароль:

Фестивалі

фестиваль "Поліське Коло"
фестиваль "Київська Русь"
фестиваль "Київська Русь"

Культурний простір

Вітаємо!

Сьогодні: День Народження:
podarunka(32), SamantaOLib(43), MerrillErali(33)
Вітаємо!

Статистика

О.Майшев © 2019 | Чернігівський обласний центр народної творчості.