Головна » Файли » Друковна продукція

Збірка українських народних пісень «Співають Сосницькі Криниці»


30-Червня-2017, 08:31
За декілька днів до Нового року в творчому житті Чернігівського обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв відбулася приємна подія – вийшла в світ збірка українських народних пісень «Співають Сосницькі Криниці». Автором, що збирала, аранжувала та редагувала пісенний матеріал є заслужений працівник культури України, лауреат обласної премії ім. В.Полевика, художній керівник народного аматорського фольклорного колективу «Криниці» Сосницького районного Будинку культури Ганна Кузьменко.
Дане нотне видання розраховане на широке коло, як професійних так і аматорських колективів (ансамблі, хори) з народною манерою виконання. Збірник увібрав в себе пісенні твори, які переважно записані на Чернігівщині: це і календарно-обрядовий цикл пісень, жартівливі та обробки видатних композиторів України Анатолія Пашкевича, Олександра Стадника, Петра Процька та Василя Полевика.
Упорядником та редактором збірки є головний хормейстер Чернігівського обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв Ольга Коцур.
- Приємно те, що цей неоціненний пісенний матеріал колективу «Криниці» нарешті побачив світ і неповторний мелос пісень нашого краю буде використовуватися в творчих колективах нашої області та України.
Категорія: Друковна продукція | Додав: lena | Теги: збірка «Співають Сосницькі Криниці»
Переглядів: 141 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
avatar

Переклад

Інформація

ПошукФорма входу

Вітаю Вас Гість

Логін:
Пароль:

Фестивалі

фестиваль "Поліське Коло"
фестиваль "Київська Русь"
фестиваль "Київська Русь"

Культурний простір

Вітаємо!

Сьогодні: День Народження:
Charlesmist(30), Johnmok(34)
Вітаємо!

Статистика

О.Майшев © 2018 | Чернігівський обласний Чернігівський обласний центр народної творчості.