Головна » Файли » Друковна продукція

Презентація збірки фольклорних пісень «Ой, пайду я проти сонця»


30-Червня-2017, 08:23
Чернігівським обласним навчально-методичним центром культури і мистецтв видано збірник фольклорних пісень записаних у с. Дніпровське Чернігівського району «Ой, пайду я проти сонця».
4 серпня 2015 року в залі Палацу художньої творчості дітей, юнацтва та молоді (ДК Шерстянка) відбулася презентація збірника пісень «Ой, пайду я проти сонця».

В презентації видання взяли участь: виконавиці з с. Дніпровське Геращенко Галина Іванівна, Власенко Оксана Денисівна та Кравченко Марія Василівна, фольклорне тріо «Калита» м. Чернігів та фольклорний ансамбль «Горлиця» Шестовицького БК Чернігівського району.
Пісні, що увійшли в збірник є різнохарактерного направлення: ліричні, протяжні, жартівливі та весільні. Більшість творів є напрямком саме автентичного фольклору та буде цікава для справжніх поцінонувачів істинно народних фольклорних витоків нашої області.
В пісенному матеріалі збережено особливості місцевого діалекту, цікаві та неповторні мелодичні лінії, котрі співають в с. Дніпровське. Збірник «Ой, пайду я проти сонця» складається з 22 пісень, які розшифровані та покладені на ноти, також додається диск, що дає можливість прослухати на комп’ютері при вивченні мелодики та манери виконання.
Сподіваємось, що дана яскрава творча подія в фольклорному житті Чернігівщини стане гарним та потужним внеском в збереження та популяризацію фольклорного мистецтва.
Запрошуємо всіх небайдужих до справжньої української пісні відвідати дану яскраву та гарну мистецьку подію.
Категорія: Друковна продукція | Додав: lena | Теги: пайду я проти сонця», збірка «Ой
Переглядів: 150 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
avatar

Переклад

Інформація

ПошукФорма входу

Вітаю Вас Гість

Логін:
Пароль:

Фестивалі

фестиваль "Поліське Коло"
фестиваль "Київська Русь"
фестиваль "Київська Русь"

Культурний простір

Вітаємо!

Сьогодні: День Народження:
Charlesmist(30), Johnmok(34)
Вітаємо!

Статистика

О.Майшев © 2018 | Чернігівський обласний Чернігівський обласний центр народної творчості.